')
Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
ZŠ Schulzovy sady > Co se děje > společenské akce

Lázně Velichovky vás zvou na Svatomartinské trhy i Svatomartinská vína

Redakce / 3.11.2018, Velichovky - Jaroměřsko
Srdečně zveme všechny příznivce Lázní 1897, s.r.o., Velichovky na Svatomartinské trhy, které se uskuteční 11. 11. 2018 v době od 10:00 – 15:00 hodin. V době konání Svatomartinských trhů je DEN OTEVŘENÝCH DVĚŘÍ. Můžete se těšit SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ SVATOMARTINSKÉHO VÍNA V 11 HODIN A 11 MINUT.
 

Součástí akce bude koncert kapely KANTOŘI, řemeslný jarmark, bohatý kulturní program pro malé i velké. Možnost svezení v povoze taženém koňmi, ukázka parkuru a po celou dobu konání akce na nás budou dohlížet dravci a sovy.

Přijďte a staňte se součástí naší nové tradice.

Těšíme se na vás.

Lázně Velichovky 1897

„Přátelství prověřené staletími…“

Přichází podzim plný krásných barev a vy si říkáte, že by to chtělo, ještě trochu relaxace? Neváhejte, a využijte možnost strávit podzimní dny a víkendy v prostředí s více jak stodvacetiletou tradicí, které se nachází v krásné kopcovité krajině na rozhraní Kladského pomezí a Podzvičinska. Čas strávený u nás vám zaručí odpočinek a celkové uvolnění.

Lázně 1897, s.r.o. se zaměřují na léčbu a rehabilitaci pacientů s onemocněním pohybového aparátu, rekonvalescenci pacientů po úrazech a operacích kostí a kloubů, včetně kloubních náhrad, dále nervových onemocnění dle platného indikačního seznamu a od 1. 7. 2018 je lázeňská léčba rozšířena o indikační skupinu I/1 – zhoubné nádory pro dg. mnohočetného myelomu.

Naše lázně nabízejí pobyty také pro samoplátce, kteří během doby strávené v malebném komplexu venkovského prostředí mohou využít procedury zaměřené na léčbu, zmírnění bolesti svalů, kloubů a zlepšení celkového zdravotního stavu po operacích a úrazech. Zrekonstruované prostory v Zimních lázních nabízejí relaxační zónu, kde snadno necháte odpočinout svému tělu i mysli a lehce tak, alespoň na chvíli zapomenete na běžné starosti všedních dnů. V naší wellness nabídce si každý klient přijde na své.

Velkou předností je hustá slatina, která je v Evropě svým složením a strukturou zcela ojedinělá, pomáhá našim pacientům při regeneraci svalového aparátu a také odbourává chronickou bolest kloubů a páteře.

Lázně poskytují špičkovou lázeňskou péči, klidné zázemí s rodinnou atmosférou a ochotným, zkušeným personálem, kde si odpočine nejen vaše tělo, ale i vaše duše.

Neváhejte a přijeďte si k nám ozkoušet naše lázně s mnoha výhodami pro Vaše zdraví. Balíček „Lázně na zkoušku“ Vám potvrdí, že i během jednoho dne  načerpáte nové síly, které Vám v tomto ročním chybí. Více informací najdete na našich webových stránkách.

V blízkosti lázní se nachází náš partnerský resort K-Triumf, který je ideální pro relaxaci a sportovní aktivity jako jsou např. tenisové kurty, bowling, fitness, wellness a mnoho dalších, a to nejen v létě, ale také v zimě. Unikátem resortu je vlastní obora, kde se nachází velké množství spárkaté zvěře.

 


Obchodní oddělení:
Tel. 491 889 123, 132, 135, 184
Email: obchod@lazne 1897.cz

 


Resort K-TRIUMF
Tel. 491 407 121
Email:   info@k-triumf.cz

  

 

Související články
1. výročí znovuotevření Lázní Velichovky
Osmého května se uskuteční oslava již 3. výročí znovuotevření Lázní Velichovky. Akce je spojena s tradiční MISÍ VELICHOVKY

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 416x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět