Vyhledej
ZŠ Schulzovy sady > Co se děje > společenské akce

Silver cup vyhrál Aleš Němeček a stanovil nový rekord. Podívejte se na dokument z celé akce

Redakce / 26.08.2020
Aleš Němeček si to zkušeně pohlídal všechny soupeře a stanovil nový rekord Silver Cupu časem 37:22. Do článku je doplněno video a také galerie fotografií z dronu firmy Avatech. Děkujeme
 
Video natočil Jiří Horák:


Druhé místo vybojoval ultramaratonec Tomáš Hak a třetí byl Dušan Paťava. Nejrychlejším jezdcem se stal Fána "Závora" Nedvídek, který uplatnil své časovkářské zkušenosti a k Silverovi dojel za 15 minut. Všechny šokoval Petr Mrázek, jako jediný vypil pět Krakonošů za méně než 20 minut a zcela zaslouženě tuto disciplínu opanoval.

Letos jelo o jednoho závodníka více, než loni. Loňský vítěz Pavel Bořek neobhajoval, protože přestoupil na elektrokola a nebyla pro něho vypsána kategorie. V cíli se ujal funkce ceremoniáře a dekoroval vítěze :-)

Generálním partnerem 2. ročníku byl Art Hostel Penzion Za Vodou. Sponzory jsou Pivovar Krakonoš, Jarda Kotěra Kovář, Pro-Doma Stavebniny, Allmo-profil, Logo-nářadí stroje.

Silver cup

Unikátního dvojboj v pití piva a jízdě na kole Silver Cup. Start je na náměstí T. G. Masaryka ve Dvoře Králové nad Labem, registrace probíhá pouze na místě v den závodu od 13 hodin.   Startovné: 200 korun (v ceně je pět soutěžních piv). Cíl: hostinec U Šulců v Záboří (část obce Vítězná). Zvítězí účastník, který na jakémkoliv kole bez elektropohonu přijede libovolnou trasou do cíle a nejrychleji vypije pět piv. Závod je určený pouze pro starší 18 let. Vítěz získá poukaz na deset piv, tři nejlepší obdrží medaili.

ŽIVÝ PŘENOS STARTU ZÁVODU:

FOTOGALERIE - Silver cup vyhrál Aleš Němeček a stanovil nový rekord. Podívejte se na dokument z celé akce

FOTOGALERIE - Silver cup vyhrál Aleš Němeček a stanovil nový rekord

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 2267x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
Kontakt


Základní škola Schulzovy sady
Školní 1235
54401 Dvůr Králové nad Labem 

Telefon: 499 320 901, 499 320 300
E-mail:
Web: www.zsschsady.cz

Identifikátor datové schránky: tednrvy

31.08.2020 - Tyršovo koupaliště ve Dvoře Králové bude otevřeno až do neděle 6. září 2020. Koupaliště v Trutnově bude příležitostně dle počasí otevřeno o víkendech. Koupaliště v Jaroměři již na konci srpna končí.
15.03.2020 - Od pondělí 16. března 2020 bude až do odvolání uzavřen pro veřejnost Safari Park Dvůr Králové.
06.03.2020 - Ve čtvrtek 5. března večer přijela záchranka do Dvora Králové na domácí testování podezřelého na koronavirus. Jak nám potvrdil hejtman Jiří Štěpán (6. března ve 14:30 hod.), výsledky zatím nejsou známy. V kraji zatím není potvrzen žádný případ onemocnění koronavirem.

Kalendář akcí