')
Vyhledej
ZŠ Schulzovy sady > REGIONY > Královédvorsko > Dvůr Králové nad Labem

Krajští přeborníci Poháru rozhlasu 2019 – trpké vítězství

Redakce / 21.06.2019, Dvůr Králové nad Labem, zsschulzovysady.kralovedvorsko.cz
Dne 16. května se konalo okresní kolo Poháru rozhlasu v Trutnově. Většina závodníků podala výborné výkony, a proto i přes naši nevydařenou štafetu, kde jednomu ze závodníků vypadl kolík z ruky, jsme postoupili do krajského kola. Krajské kolo se konalo koncem května v Hradci Králové.
 
Dorazili jsme s výbornou náladou ve složení Matyáš Baudisch, Kristián Hráský, Lukáš Kopecký, Pavel Kraus, Jan Lukeš, Filip Machač, Martin Masařík, Adam Pavlas-Jirásek, Simon Rajsner a Ondřej Schreiber.
Počasí nám moc nepřálo, ale i přesto jsme podali vynikající výkony. 
Matyáš Baudisch, Jan Lukeš a Martin Masařík zaběhli skvěle běh na 1500 metrů a přinesli do týmu mnoho bodů. Kristián Hráský, Lukáš Kopecký a Filip Machač zaběhli i přes nepříznivé počasí také výborné výsledky. 
I na kouli se nám dařilo, kde Simon Rajsner a Jakub Kuhn vrhli do první pětice závodníků v této disciplíně. 
Adam Pavlas-Jirásek přinesl společně s Jakubem Kuhnem a Lukášem Kopeckým díky jejich výborným výkonům mnoho bodů. 
Taktéž na výšce se trojici ve složení Pavel Kraus, Adam Pavlas-Jirásek a Ondřej Schreiber dařilo. Tento závod zakončily štafety ve složení Lukáš Kopecký, Jakub Kuhn, Filip Machač a Kristián Hráský, kteří znovu nezaváhali a doběhli na první pozici. 
Také naše druhá štafeta ve složení Jan Lukeš, Adam Pavlas-Jirásek, Pavel Kraus a Ondřej Schreiber neotálela a zaběhla skvělý čas. 
Všichni závodníci i s naší báječnou trenérkou Mgr. Sabinou Široký dali do tohoto závodu vše, co mohli. Bohužel, i přes první místo v našem kraji se náš sen o postupu na republikové finále v Praze nevyplnil. Studené a deštivé počasí nám znemožnilo dosáhnout potřebného bodového zisku.

Kristián Hráský a Ondřej Schreiber 
ZŠ Schulzovy sady

Další články ZŠ Schulzovy sady

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 65x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
Kontakt


Základní škola Schulzovy sady
Školní 1235
54401 Dvůr Králové nad Labem 

Telefon: 499 320 901, 499 320 300
E-mail:
Web: www.zsschsady.cz

Identifikátor datové schránky: tednrvy

11.07.2019 - Knihovna Slavoj bude již od pátku 12. července 2019 opět otevřená pro čtenáře dle běžné otevírací doby. Služby on-line jsou již také v provozu.
10.07.2019 - Aktuálně (středa 10. července) je omezen provoz v knihovně Slavoj ve Dvoře Králové, kde nefunguje elektřina. Možné je pouze osobní navrácení knih. V případě potřeby prodloužení knih volejte na mobilní čísla: 721 390 348, 606 531 153. O změně vás budeme informovat.
26.04.2019 - Most Jana Palacha ve Dvoře Králové byl po opravě otevřen o dva dny dříve a je již zprovozněn.

Kalendář akcí