Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz

Nabídka práce - Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

Redakce / 13.05.2019, Aktualizováno , Dvůr Králové nad Labem, domovduchodcu.kralovedvorsko.cz
Domov důchodců Dvůr Králové nad Labem Roháčova 2968, 544 01 Dvůr Králové nad Labem aktuálně vypsalo volnou pozici sociálního pracovníka. Do 17. května se můžete ucházet i o další 3 pozice v této krajské instituci.

V případě vašeho zájmu zašlete životopis a motivační dopis do 17. května 2019, není-li u inzerátu naspáno jinak, a to na e-mail:  mzdy@domovdknl.cz nebo na adresu: Domov důchodců Dvůr Králové nad Labem, Roháčova 2968, 544 01 Dvůr Králové nad Labem.

Nabízené pozice:

pracovník/pracovnice v sociálních službách

Požadujeme:

  • základní vzdělání nebo střední vzdělání
  • absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu výhodou
  • trestní bezúhonnost
  • schopnost týmové práce a spolupráce

Velikost pracovního úvazku: 100%

Plat: 5. platová třída – od 25.080 Kč (dle praxe) po zkušební době osobní ohodnocení, mimořádné odměny, příplatky dle ZP

Nástup: dle dohody

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a profesionální organizace
  • zajímavá smysluplná a kreativní práce
  • možnost seberealizace a dalšího vzdělávání
  • kolektiv, který Vás rád přijme mezi sebe a bude Vám oporou

Další benefity:

  • příspěvek na závodní stravování
  • příspěvek na vzdělávání, kulturní a sportovní vyžití formou poukázek
  • příspěvek na dětskou rekreaci a tábor
  • možnost bezúročné zápůjčky
  • vzdělávání zaměstnanců spojené s aktivním odpočinkem v podobě masáží, wellness a podobně

Přihlášky se svým životopisem zasílejte:

elektronicky na adresu dennisestra@domovdknl.cz nebo poštou na adresu Roháčova 2968, 544 01 Dvůr Králové nad Labem do 19. 5. 2019.

Výběrové řízení se bude konat 22. 5. 2019. Čas bude upřesněn dle počtu uchazečů.

Bližší informace Vám podá denní sestra Bc. Dana Andrejsová, tel: 601 157 610 nebo vedoucí přímé obslužné péče Markéta Bašková, tel: 774 461 333.

KUCHAŘ/KUCHAŘKA

 Požadujeme:

  • vyučení v oboru kuchař/číšník, případně rekvalifikace v oboru
  • samostatnost a pečlivost
  • svědomitost a zodpovědnost

 Náplň práce:

  • příprava celodenní stravy pro uživatele (80 uživatelů) a zaměstnance (40 zaměstnanců -

   obědy)

  • směnný provoz

Plat: 5. platová třída (stupeň dle započitatelné praxe 17.780,- Kč do 19.160,- Kč) + osobní ohodnocení po zkušební době + mimořádné odměny + příspěvky z FKSP, 5 týdnů dovolené

Nabízíme:

  • vzdělávání zaměstnanců spojené s aktivním odpočinkem v podobě masáží, wellness a podobně

Bližší informace k obsahu práce Vám podá vedoucí stravovacího úseku paní Věra Anderlová, tel.: 499 321 891, 724 885 916, sklad@domovdknl.cz

KUCHAŘKA, UKLÍZEČ/KA (pomocná kuchařka)

Požadujeme:

  • smysl pro pořádek a čistotu
  • dobré organizační a komunikační schopnosti

  • pomocné práce při stravování klientů, zaměstnanců a ostatních strávníků v souladu s platnými hygienickými předpisy
  • úklid stravovacích prostor v souladu s platnými hygienickými předpisy a provozním řádem organizace

Plat: 3. platová třída (stupeň dle započitatelné praxe 15.690,- Kč do 16.320,- Kč) + osobní ohodnocení po zkušební době + mimořádné odměny + příspěvky z FKSP, 5 týdnů dovolené

Nástup : dle dohody

Nabízíme:

TECHNICKÝ PRACOVNÍK

  • zajištění činnosti technického úseku – zajištění provozuschopnosti, oprav a údržby zařízení a budov
  • zajištění a provádění opravářských prací
  • zajištění autoprovozu
  • zajištění činností revizí strojů, přístrojů a zařízení

 Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání (nejlépe technického zaměření)
  • trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost
  • organizační schopnosti, spolehlivost a zodpovědnost
  • odpovídající komunikační dovednosti
  • znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B
  • výhodou: osvědčení z vyhl. 50/1978 Sb., znalost zákona o zadávání veřejných zakázek

Plat: 9. platová třída (stupeň dle započitatelné praxe 17.600,- Kč do 26.500,- Kč) + osobní ohodnocení po zkušební době + mimořádné odměny + příspěvky z FKSP, 5 týdnů dovolené

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a profesionální organizace
  • Zajímavá smysluplná a kreativní práce
  • Možnost seberealizace a dalšího vzdělávání
  • Kolektiv, který Vás rád přijme mezi sebe a bude Vám oporou

  • Příspěvek na závodní stravování
  • Příspěvek na vzdělávání, kulturní a sportovní vyžití formou poukázek Příspěvek na dětskou rekreaci a tábor
  • Možnost bezúročné zápůjčky
  • Vzdělávání zaměstnanců spojené s aktivním odpočinkem v podobě masáží, wellness a
  • podobně

Bližší informace Vám podá ředitelka organizace Ing. Ludmila Lorencová tel: 499 321 891, 728 409 501, e-mail: reditel@domovdknl.cz.

Další články Domov důchodců Dvůr Králové n. L.

Související články
Zahradní slavnost v Domově důchodců
Pálení čarodějnic a opékání špekáčků v Domově důchodců

Vaše komentáře

Přečteno 1695x

Kontakt

Domov důchodců
Dvůr Králové nad Labem

Roháčova 2968
544 01  Dvůr Králové nad Labem

Příspěvková organizace zřízená Královéhradeckým krajem
Kontakty:
Tel.: 499 321 891
Web: http://www.domovdknl.cz/
Fcb: https://www.facebook.com/domovdknl/

Kalendář akcí
9.06.2019 13:00 - 9.06.2019 17:00
Vítání léta