Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Vzdělávání > základní školy > ZŠ Schulzovy sady

Projekt EDISON studentské organizace AIESEC již počtvrté na ZŠ Schulzovy sady

Redakce / 6.02.2018, Dvůr Králové nad Labem, ZSSchulzovySady.kralovedvorsko.cz
Díky úspěšnému projektu EDISON přijedou za žáky ZŠ Schulzovy sady studenti ze zahraničí a jejich výuku, přestávky i odpoledne obohatí po celý týden. Letos nás poctí svojí návštěvou druhý únorový týden - od 4 do 11. února - studenti z Číny, Egypta, Indonésie, Ruska, Taiwanu, Turecka a Vietnamu. Přednášet o svých zemích budou žákům pátých až devátých ročníků.
 

FOTOGALERIE - Edison

AIESEC je největší studenty řízená organizace na světě, která přispívá společnosti rozvojem mladých lidí a příležitostmi v mezinárodním prostředí.
Projekt EDISON (Education. Drive. Internationality. Students. Opportunity. Network.) spojuje mladé lidi odlišných kultur a národností, aby se seznámili se zvyky, tradicemi a situací v jiných zemích. 

Vizí projektu je tolerance a příznivé společné soužití české společnosti s různými kulturami a národy, a to na základě jejich porozumění a omezení předsudků a stereotypů. Díky multikulturní atmosféře, vyvolané zahraničními stážisty, oživuje výuku a zvyšuje zájem o studium mezi žáky a studenty a učí je nebát se odlišného.

Ivan Jugl
ředitel ZŠ Schulzovy sady 

Další články ZŠ Schulzovy sady

 

Související články
Největší škola ve Dvoře Králové žádá o dotaci na modernizaci budovy. Děti se tak možná vrátí zpět do budovy ZŠ Komenského.
Ať žije němčina! Aneb olympiáda trochu jinak...
Zhodnocení projektu Edison na ZŠ Schulzovy sady

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 520x
 
 
 
Zpět
Kontakt


Základní škola Schulzovy sady
Školní 1235
54401 Dvůr Králové nad Labem 

Telefon: 499 320 901, 499 320 300
E-mail:
Web: www.zsschsady.cz

Identifikátor datové schránky: tednrvy

Kalendář akcí