Vyhledej
ZŠ Schulzovy sady > Vzdělávání > základní školy > ZŠ Schulzovy sady

Doprava ve Školní ulici v centru Dvora Králové nad Labem bude omezená

Redakce / 29.08.2018, zsschulzovysady.kralovedvorsko.cz
V měsíci srpnu začaly stavební práce v rámci rekonstrukce budovy A ZŠ Schulzovy sady. Ty si vyžádají zabrání části prostoru ulice Školní před budovou A. V blízké době tak dojde k omezení parkování ve Školní ulici, která nebude pro dopravu uzavřená, avšak velmi omezená.
 

FOTOGALERIE - Rekonstrukce budovy A ZŠ Schulzovy sady (2018) omezení Školní ulice

Školní ulice je důležitou komunikací pro děti a zaměstnance školy, kteří ji využívají nejen k potřebnému přesunu mezi budovami či do centra města, ale zejména k jídelně. Prosíme tímto rodiče, aby respektovali prioritu bezpečnosti pohybů chodců - hlavně dětí - v tomto prostoru a využívali k zastavení vozidel blízkých ploch k tomu určených. Těmi jsou parkoviště u pošty, u Šindelářské věže nebo naproti papírnictví.

Žáci, kteří budou po dobu rekonstrukce budovy navštěvovat dočasně budovu bývalé ZŠ Komenského, budou převáděni do školní jídelny či družiny za doprovodu zaměstnanců školy.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Ivan Jugl
ředitel školy

Další články ZŠ Schulzovy sady

 

Související články
Největší škola ve Dvoře Králové žádá o dotaci na modernizaci budovy. Děti se tak možná vrátí zpět do budovy ZŠ Komenského.
Rekonstrukce budovy A ZŠ Schulzovy sady přesune dočasně šest tříd do bývalé budovy ZŠ Komenského
Máme pro vás 2 videa ze zahájení školního roku na ZŠ Schulzovy sady - děti v první třídě a rozhovor s ředitelem školy

 
Vaše komentáře
ANO zařídíme torodič, 4.09.2018 12:31, Reagovat
Nemohl by někdo z vedoucích představitelů města alespoň občas trochu myslet na lidi? Zrovna včera zejména na děti ze ZŠ Schulzovy sady? Místo toho, aby stavba běžela celé prázdniny (jak je to všude obvyklé), tak začala na jejich konci. Alespoň první školní den ji mohli na dopoledne přerušit. Místo toho se vesele staví lešení a najíždějí na stavbu náklaďáky. Mezi tím vším se prodírají naše školní děti. Za rodiče moc děkuji radnici, to se fakt povedlo!
 
 
Přečteno 713x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět
Kontakt


Základní škola Schulzovy sady
Školní 1235
54401 Dvůr Králové nad Labem 

Telefon: 499 320 901, 499 320 300
E-mail:
Web: www.zsschsady.cz

Identifikátor datové schránky: tednrvy

15.03.2020 - Od pondělí 16. března 2020 bude až do odvolání uzavřen pro veřejnost Safari Park Dvůr Králové.
06.03.2020 - Ve čtvrtek 5. března večer přijela záchranka do Dvora Králové na domácí testování podezřelého na koronavirus. Jak nám potvrdil hejtman Jiří Štěpán (6. března ve 14:30 hod.), výsledky zatím nejsou známy. V kraji zatím není potvrzen žádný případ onemocnění koronavirem.
26.11.2019 - Dnes je kvůli nenadálé události uzavřen Městský úřad ve Dvoře Králové n. Labem.
12.11.2019 - Ve čtvrtek 21. listopadu 2019 bude z technických důvodů uzavřeno pracoviště registru řidičů a řidičských průkazů na MěÚ Dvůr Králové nad Labem.

Kalendář akcí