Vyhledej
ZŠ Schulzovy sady > Vzdělávání > základní školy > ZŠ Schulzovy sady

Školní návštěva v Dětském centru ve Dvoře Králové

Třída 5.C navštívila Dětské centrum ve Dvoře Králové nad Labem

Redakce / 28.05.2019, Dvůr Králové nad Labem, zsschulzovysady.kralovedvorsko.cz
V pondělí 29. dubna se v Dětském centru konal čarodějnický rej spojený se Dnem otevřených dveří. Třída páťáků ze ZŠ Schulzovy sady tuto akci využila, aby mohla předat výdělek z vánočního Jarmarku v rámci projektu České spořitelny Abeceda peněz.
 

FOTOGALERIE - Návštěva v Dětském centru

Děti přivítala velmi milá paní ředitelka Mgr. Aneta Matoušová a seznámila je s průběhem celého dopoledne. Děti měly připravený zábavný program plný soutěží a her, spojený s opékáním buřtů a prohlídkou zařízení. Jelikož nám počasí moc nepřálo, všechny aktivity se uskutečnily v interiéru, ale to nám nevadilo, alespoň jsme si mohli prohlédnout vše pěkně zblízka. 
Naprosto dokonalé byly čarodějnické ,,tety“ Dětského centra, které měly připraveny jednotlivá stanoviště. Děti poznávaly po čichu koření, házely kruhy na cíl, hledaly rozdíly v obrázku, tvořily si košťata, zkoumaly hasičské vybavení, poznávaly předměty po hmatu a v neposlední řadě si zasportovaly při běhu zručnosti. Jako bonus na ně čekaly hodnotné odměny a především výborné lektvary či napečené dobroty od dětí samotných. 

Děkujeme všem zaměstnancům za báječné dopoledne, děti si to velmi užily a pevně věříme, že předané peníze poslouží na dobrou věc a udělají dětem radost. Budeme se těšit na další společnou spolupráci.

Mgr. Markéta Johnová

Další články ZŠ Schulzovy sady

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 537x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět