Vyhledej
Počasí Dvůr Králové nad Labem - Slunečno.cz
Královédvorsko > Vzdělávání > základní školy > ZŠ Schulzovy sady

Soutěž: Máš nápad, natoč to a ukaž!

Redakce / 9.04.2018, Dvůr Králové nad Labem, ZSSchulzovySady.kralovedvorsko.cz
V lednu tohoto roku se žáci třídy 6. A a 6. C ZŠ Schulzovy sady zapojili do soutěže: Máš nápad, natoč to a ukaž! Cílem soutěže bylo vytvořit krátká vzdělávací videa zaměřená na některé vyučovací předměty.
 

FOTOGALERIE - Soutěž: Máš nápad, natoč to a ukaž!

Naše úspěšné žákyně si vybraly natočení vzdělávacího videa z předmětu Fyzika. K videu také sestavovaly 3 otázky, které měly ověřit, zda divák video pochopil.
V této soutěži uspěla dokonce dvě naše soutěžní videa! A to video žákyně Šárky Kavanové z 6. A a společné video žákyň Terezy Maturové a Lady Drabíkové z 6. C. Obě videa se umístila mezi 10 nejlepšími a na základě toho žákyně dostanou za každé video finanční odměnu ve výši 3.000 Kč.
Vím, že na vymyšlení a natočení videa neměly dívky mnoho času, a proto moc oceňuji jejich snahu a věnovaný volný čas, a upřímně jim gratuluji k výhře, kterou si zasloužily. Samy žákyně hovořily o tom, že je natáčení videa bavilo a užily si u toho i mnoho legrace.
Soutěžní videa jsou s uvedením autorů umístěna na Portálu Burzovní nadace a naše dvě vítězná videa můžete zhlédnout na webu školy: www.zsschsady.cz.

Mgr. Sabina Kindlová
ZŠ Schulzovy sady

Další články ZŠ Schulzovy sady

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 291x
 
 
 
Zpět
Kontakt


Základní škola Schulzovy sady
Školní 1235
54401 Dvůr Králové nad Labem 

Telefon: 499 320 901, 499 320 300
E-mail:
Web: www.zsschsady.cz

Identifikátor datové schránky: tednrvy

Kalendář akcí