Vyhledej
Šikovné nákupy
ZŠ Schulzovy sady > Vzdělávání > základní školy > ZŠ Schulzovy sady

Výročí – nevýročí v ZŠ Schulzovy sady

Redakce / 9.03.2021, zsschulzovysady.kralovedvorsko.cz
Devátého března uplynul právě rok, kdy se konala slavnostní prezentace dokončeného projektu rekonstrukce budovy A ZŠ Schulzovy sady. Plánovaný a dlouho připravovaný den otevřených dveří s bohatým programem pro širokou veřejnost se však již nekonal.
 

FOTOGALERIE - Výročí – nevýročí

Následujícího dne byl totiž poprvé vyhlášen zákaz osobní přítomnosti žáků ve školách v souvislosti s epidemií Covidu 19 a 11. března 2020 byla již škola ztichlá a prázdná. 

Během uplynulého roku jsme opakovaně doufali, že přijde příležitost a provedeme všechny zájemce novými odbornými učebny, ukážeme jim školní poradenské pracoviště, svezeme výtahem zajišťujícím bezbariérovost, pochlubíme se novým zázemím, moderním vybavením a zajímavými učebními pomůckami. Taková situace nenastala. 
A tak nová učebna fyziky, chemická laboratoř, přírodovědná posluchárna nebo jazyková učebna stále, opravdu jako nové, čekají na naplnění svého poslání.

V této zvláštní době prostory školy často připomínají spíše rozhlasové studio nebo televizní režii. Poskytují učitelům zázemí pro distanční vzdělávání a on-line hodiny. A proto jenom nová serverovna jede celý čas na plný výkon.
Připomeňme si, jak celá stavba probíhala, ukažme si díky fotografiím původní stav i současnou podobu rekonstruovaných prostor, které se těší na své žáky.

Mgr. Ivan Jugl
ředitel školy

Další články ZŠ Schulzovy sady

 

 

 
Vaše komentáře
 
 
Přečteno 570x
 
 
Hodnocení článku:
 
Zpět