ZŠ Schulzovy sady > Sport > cyklistika

Podkrkonošský maraton - podívejte se na videa a fotogalerie

Redakce / 20.08.2018, Lázně Bělohrad - Jičínsko a Český ráj
V sobotu 11. srpna se uskutečnil jubilejní 20. ročník Kupkolo.cz Podkrkonošský maraton. Závod byl vypsán pro 2 trasy 85 a 50 km pro všechny věkové kategorie, dále jako přebor IZS a přebor neslyšících. Pro děti všech věkových byly připraveny okruhy v parku.

Pěkné počasí přivítalo velkou účast. Celkový počet byl 828. Na 85 km to bylo 159, na trasu 50 km 499 závodníků. Dětských závodů se zúčastnilo 170 malých závodníků.

Dlouhou trasu vyhrál celkově Michal Bubílek před Lukášem Kuntem a Janem Fišnarem
Krátkou trasu vyhrál Tomáš Ševců, 2. byl Tomáš Berger a 3. Michal Novák.

Děkujeme všem závodníkům za účast. Poděkování patří i všem, kteří se podíleli na organizaci závodu a pořádajícímu oddílu Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem

Velký dík patří i hlavním sponzorům – firmě KUPKOLO.cz, CARLA Chocolate a Force.
Na další ročník se těší Váš pořadatel závodů Carla.Kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem

Všechny fotogalerie ze závodu najdete na FB stránkách hlavního sponzora - firmy KUPKOLO.CZ