ZŠ Schulzovy sady > Sport > hokej

Hokejové týmy Třebechovic a Hronova dopřály našemu téměř neporazitelnému HC Rodos opravdové gólové žně. HC Rodos postupuje do play off.

anonymně / 26.01.2017, Dvůr Králové nad Labem
Předposlední utkání základní části rozhodně nenudilo. Z Třebechovic si po divoké přestřelce odváží HC Rodos vítězství 8:4. Přitom po 26 minutých domácí vedli už 3:0. Rozhodující krok k výhře udělal tým HC Rodos ve druhé třetině, kdy se povedlo nasázet pět branek v rozmezí pouhých 13 minut. Zcela jednoznačnou záležitostí bylo i poslední utkání základní části krajské ligy. V Hronově HC Rodos vyhrál 11:2 po kanonádě ve druhé třetině a potvrdili tak suverénní vítězství základní části

FOTOGALERIE - Hokejové týmy Třebechovic a Hronova dopřály našemu téměř neporazitelnému HC Rodos opravdové gólové žně!

V TŘEBECHOVICÍCH HC RODOS PŘEDVEDLI DALŠÍ VELKÝ OBRAT A NAKONEC NASÁZELI OSM BRANEK

Honza Ježek a Adam Szakal v zápase zaznamenali shodně jednu branku a dvě finální nahrávky.

Do Třebechovic odcestovalo jen torzo týmu, nastoupili jsme se 14 hráči. Na marodku přibyli obránci Lukáš Daňo a Ondra Hamerský, druhý zápas po sobě chyběl Dan Filip. Naopak se do sestavy vrátil Honza Rutrle. V brance dostal od úvodních minut šanci Denis Kozák.

SK TŘEBECHOVICE - HC RODOS DVŮR KRÁLOVÉ 2:0 (2:0, 2:5, 0:3)
Góly a nahrávky: 1. Šeda (Marša, Bartoň), 15. Šeda (Wolf, Marša), 26. Bohdanecký (Wolf, Kostka), 33. Bohdanecký (Wolf, Kostka) – 26. Szakal (Fořt), 26. Luštinec (Ježek), 29. Ježek (Vitebský), 35. Polák (Szakal, Fořt), 39. Mišinec (Zmítko, Ježek), 43. Karlík (Szakal), 51. Lelka (Vacek), 56. Rutrle (Vitebský, Szakal). Vyloučení: 9:6. Využití přesilovek: 1:2. Sestava Dvora: Kozák – Karlík, Vitebský, Mišinec, Vacek – Polák, Szakal, Fořt – Zmítko, Ježek, Luštinec – Lelka, Sedláček, Rutrle.

Celý článek ZDE

ZÁPAS V HRONOVĚ PROMĚNILI HRÁČI HC RODOS V EXHIBICI

V 28 utkáních jsme nasbírali 73 bodů, o 19 více než druhý Náchod. Na soupeře pro semifinále play off si musíme počkat. Bude jím někdo z trojice Hronov, Třebechovice, Nový Bydžov.

Domácí Hronov dokázal držet krok s HC Rodos pouze prvních 20 minut. Ve 3. minutě nás poslal do vedení Honza Rutrle. Na jeho branku v polovině třetiny odpověděl Vítek, autor hattricku z posledního vzájemného utkání. Od druhé třetině na hronovském stadionu existovalo pouze jediné družstvo. Utkání se proměnilo v exhibici HC Rodos.

HC WIKOV HRONOV - HC RODOS DVŮR KRÁLOVÉ 2:11 (1:1, 0:6, 1:4)
Góly: 11. Vítek, 45. Šejnoha - 3. Rutrle, 22. Filip, 26. Rutrle, 31. Karlík, 33. Polák, 34. Filip, 39. Fořt, 42. Zmítko, 46. Fořt, 48. Karlík, 55. Háze. Sestava Dvora: Kozák – Karlík, Hamerský, Vitebský, Mišinec, Vacek – Fořt, Zmítko, Luštinec Polák,, Szakal, Filip, Sedláček, Lelka, Háze, Rutrle.